RC1206JR-7W6K8L
MFR.Part #
RC1206JR-7W6K8L
JLCPCB Part #
C20164416
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS