MFR2WSFTF52-32R4
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-32R4
JLCPCB Part #
C3508845
Description
-55℃~+155℃ 2W 32.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS