RC1206JR-7W51KL
MFR.Part #
RC1206JR-7W51KL
JLCPCB Part #
C5843025
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS