RT1206WRD075K23L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206WRD075K23L
JLCPCB Part #
C4188484
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS