RSF-50JR-52-68R
MFR.Part #
RSF-50JR-52-68R
JLCPCB Part #
C1752614
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS