RC1206JR-7W5K1L
MFR.Part #
RC1206JR-7W5K1L
JLCPCB Part #
C7336770
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS