RC1206JR-13360KL
MFR.Part #
RC1206JR-13360KL
JLCPCB Part #
C6965624
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS