RC1206JR-13560KL
MFR.Part #
RC1206JR-13560KL
JLCPCB Part #
C6757727
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS