RC0805FR-078M25P
MFR.Part #
RC0805FR-078M25P
JLCPCB Part #
C20162817
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.25MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS