RC1206JR-13300KL
MFR.Part #
RC1206JR-13300KL
JLCPCB Part #
C7336750
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS