MFR200FRF52-39K
MFR.Part #
MFR200FRF52-39K
JLCPCB Part #
C1763010
Description
-55℃~+155℃ 2W 39kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS