RN732BTTD7681B10
MFR.Part #
RN732BTTD7681B10
JLCPCB Part #
C4047496
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS