MFR1WSFBE52-13K9
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-13K9
JLCPCB Part #
C1377101
Description
-55℃~+155℃ 13.9kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS