RC1206JR-10390RL
MFR.Part #
RC1206JR-10390RL
JLCPCB Part #
C4102786
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS