FMP100FBE52-24R
MFR.Part #
FMP100FBE52-24R
JLCPCB Part #
C1379577
Description
-55℃~+155℃ 1W 24Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS