RC0201FR-073M16P
MFR.Part #
RC0201FR-073M16P
JLCPCB Part #
C5858696
Description
-55℃~+125℃ 3.16MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS