MFR50SFBE52-732R
MFR.Part #
MFR50SFBE52-732R
JLCPCB Part #
C3416274
Description
-55℃~+155℃ 500mW 732Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS