RC1206JR-10200KL
MFR.Part #
RC1206JR-10200KL
JLCPCB Part #
C6638945
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS