RC0402JR-1010KL
MFR.Part #
RC0402JR-1010KL
JLCPCB Part #
C6961729
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS