CFR-12JR-52-43K
MFR.Part #
CFR-12JR-52-43K
JLCPCB Part #
C1743685
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 167mW 43kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS