RC1206JR-10200RL
MFR.Part #
RC1206JR-10200RL
JLCPCB Part #
C6263488
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS