RC1206JR-101M1L
MFR.Part #
RC1206JR-101M1L
JLCPCB Part #
C6757711
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS