RE0603FRE0718K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0603FRE0718K2L
JLCPCB Part #
C6379219
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS