RC1206FR-7W49K9L
MFR.Part #
RC1206FR-7W49K9L
JLCPCB Part #
C6638834
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS