FMP100FRF52-18R7
MFR.Part #
FMP100FRF52-18R7
JLCPCB Part #
C1756456
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS