RT1206FRE071R96L
MFR.Part #
RT1206FRE071R96L
JLCPCB Part #
C872602
Description
-55℃~+155℃ 1.96Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS