PE0603JRF7T0R015L
MFR.Part #
PE0603JRF7T0R015L
JLCPCB Part #
C4150530
Description
15mΩ 333mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS