RC1206FR-7W3K6L
MFR.Part #
RC1206FR-7W3K6L
JLCPCB Part #
C5842949
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS