SR0603FR-7W1R6L
MFR.Part #
SR0603FR-7W1R6L
JLCPCB Part #
C5759135
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS