AT0402CRD07261RL
MFR.Part #
AT0402CRD07261RL
JLCPCB Part #
C4084910
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS