RC1206FR-7W22R1L
MFR.Part #
RC1206FR-7W22R1L
JLCPCB Part #
C7336549
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS