RT1210CRD07110KL
MFR.Part #
RT1210CRD07110KL
JLCPCB Part #
C3952949
Description
-55℃~+125℃ 110kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS