RC1206FR-7W2R21L
MFR.Part #
RC1206FR-7W2R21L
JLCPCB Part #
C7276526
Description
-55℃~+155℃ 2.21Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS