MFR25SFRF52-21R5
MFR.Part #
MFR25SFRF52-21R5
JLCPCB Part #
C1744368
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS