MFR25SFTE52-160R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR25SFTE52-160R
JLCPCB Part #
C3359298
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS