MFR-25DRE52-11K5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-25DRE52-11K5
JLCPCB Part #
C1752221
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS