RC1206FR-132R32L
MFR.Part #
RC1206FR-132R32L
JLCPCB Part #
C5720807
Description
-55℃~+155℃ 2.32Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS