RC0805FR-13237RL
MFR.Part #
RC0805FR-13237RL
JLCPCB Part #
C5719910
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS