RE0402BRE0710KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0402BRE0710KL
JLCPCB Part #
C4140200
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS