RC1206FR-132R2L
MFR.Part #
RC1206FR-132R2L
JLCPCB Part #
C6757561
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS