RC1206FR-1310K5L
MFR.Part #
RC1206FR-1310K5L
JLCPCB Part #
C6638583
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS