AT1206DRD071K5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206DRD071K5L
JLCPCB Part #
C858219
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS