AT1206BRE07330RL
MFR.Part #
AT1206BRE07330RL
JLCPCB Part #
C5555605
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS