RN73R2BTTD5360F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD5360F100
JLCPCB Part #
C4131894
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS