RC1206FR-101K3L
MFR.Part #
RC1206FR-101K3L
JLCPCB Part #
C4183820
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS