RN73H2BTTD3570A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3570A10
JLCPCB Part #
C4028327
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS