RC1206DR-0791KL
MFR.Part #
RC1206DR-0791KL
JLCPCB Part #
C7038407
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS