FMP-50FTF52-56K2
MFR.Part #
FMP-50FTF52-56K2
JLCPCB Part #
C1375586
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS