AA1218FK-078K06L
MFR.Part #
AA1218FK-078K06L
JLCPCB Part #
C1701527
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS