FMP200FBE52-90K9
MFR.Part #
FMP200FBE52-90K9
JLCPCB Part #
C1381868
Description
-55℃~+155℃ 2W 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS